Роздрібна торгівля

Для виконання замовлень по пошті ми постаралися надати нашим клієнтам максимально повний перелік різноманітних послуг. У свою чергу, наші клієнти гідно оцінили широкий вибір, наданий на їх розгляд, в ретельно розроблених каталогах. Зробити бажаний продукт доступним для продажу в потрібний час і в потрібному місці є найголовнішим завданням для компанії ФІГЕ. Рентабельні послуги групи компаній ФІГЕ роблять логістику у сфері роздрібної торгівлі надзвичайно вигідним та конкурентоспроможним підприємством:

 

 

  • Поєднання потоків матеріалів і ефективне управління цими каналами скорочує ступінь витрат на транспорт, складування та оплату праці.
  • Цілеспрямована політика ефективної взаємодії зі споживачем (Efficient Consumer Response) допомагає оптимізувати планування номенклатури виробів, з тим, щоб краще задовольнити потреби споживачів.
  • Послуги з доданою вартістю являють собою такі послуги, як: організація і планування товарів в складських приміщеннях та використання обладнаних площ магазинів для розміщення товарів.
  • Загальна корпоративна оптимізація ланцюжка постачань забезпечує краще задоволення потреб споживачів.
  • Рішучі конкурентні переваги, досягнуті завдяки активній системі відстеження маршруту і переміщення вантажів.

 

Holger Schmidt

project manager Consumer Goods & Retail

+49 163 77 88 620Alexander Yakovenko
Director Business Development

+380 44 3911978
alexander.yakovenko@fiege.com