Логістика для лікарень

Сьогоднішня ситуація в госпіталях і лікарнях виглядає наступним чином:
У лікарнях, в кожному відділенні медперсонал витрачає до 20% свого робочого часу, виконуючи обов'язки, пов'язані з логістикою. Відділ ФІГЕ надає логістичні послуги медичним закладам оптимізує логістичні ланцюжки та систему поставок медичних препаратів в лікарні і госпіталю для наступних відділень: відділи закупівель, диспансери, стерилізаційні, хірургічні, лабораторні відділення та пральні. Об'єднуючи дані поставки для вище перелічених відділень ми створюємо єдину логістичну систему, яка дозволяє Вам досягти максимального прибутку.

Шляхом централізації існуючих логістичних операцій, упорядкування потоків матеріалів і вантажів, доставки замовленої продукції і надання індивідуально-створених пакетів послуг, ми досягаємо синергії - повної взаємодії та однорідного функціонування всіх елементів виробництва. Така синергія дозволяє Вам оптимізувати виробничі процеси і щоденні операції, скоригувати кількість співробітників, і збільшити час, що виділяється на лікування кожного пацієнта. Якщо питання скорочення витрат на лікування пацієнтів хвилюють Вас не менше, ніж якість самого лікування, тоді фахівці компанії ФІГЕ з відділу охорони здоров'я допоможуть Вам знову сконцентрувати свої зусилля на наданні максимальної допомоги пацієнту.

 

Центр обробки медичних замовлень

Центр обробки медичних замовлень (www.medical-order.de) координує, покращує роботу і надає різні пакети послуг для логістичних ланцюжків лікарень та інших медичних установ, серед яких: обробка замовлень, перевезення продукції, складські операції для диспансерних та стерилізаційних відділень, а також для всього відділу закупівель медичного закладу.

 

Концепція: Гарант ефективних поставок

 

  • Централізація логістичних операцій - децентралізація продукції фармакології та медичних технологій.
  • Оптимальні за вартістю поставки, система обробки он-лайн замовлень, напівавтоматичні системи сортування та обробки продукції, і автоматизовані складські системи.
  • Медичні препарати загального призначення і система сортування та обробки продукції ведуть до стандартизації фармацевтичного ряду 1350 медичних препаратів, що поставляються в 18 медичних установ.
  • Стандартизація потоків матеріалів.
  • Злиття обсягів закупівель.

 

Christian Laumann

Project Manager Healthcare

+49 (0) 151 580 591 52