Знайдіть Ваш власний стиль

Потоки сировини і матеріалів, які охоплюють весь світ, швидка зміна колекцій, та мінливі модні тенденції, - ніяка інша індустрія не може бути настільки вимогливою і стрімкою у своєму розвитку, як індустрія моди. Саме тому мода повністю залежить від гнучкої та швидкої системи постачань.

Вже протягом багатьох років ФІГЕ є надійним і чуйним партнером для індустрії моди. Починаючи від управління потоками сировини і матеріалів в країнах виробниках, включно із наданням послуг з доданою вартістю, задоволення потреб ринку, і закінчуючи управлінням повернутої продукції, - компанія ФІГЕ завжди готова запропонувати своїм клієнтам індивідуальні та систематизовані рішення їх завдань, з метою отримання максимального доданої вартості. Незалежно від того, чи замовляєте Ви доставку щільно-упакованих речей, або перевезення одягу в ідеально охайному стані, ФІГЕ гарантує, що замовлення буде виконано у відповідності з Вашими побажаннями.

Не вагаючись звертайтеся до компанії ФІГЕ, і ми завжди будемо готові запропонувати Вам послуги контрактної логістики в перевезеннях одягу і товарів індустрії моди, від місця виробництва, до самого пункту продажу.

Martin Rademaker

Managing Director

Fashion Logistics & Online Retail

+49 (0) 2571 999-533


Alexander Yakovenko
Director Business Development
+380 44 3911978
alexander.yakovenko@fiege.com