Бельгія

FIEGE Puurs I є сучасним логістичним центром, розташованим на стратегічному маршруті, що пролягає з Антверпена до Брюсселя, в якому надається широкий спектр спеціалізованих послуг, - від оренди складських приміщень і вантажних перевезень, до виконання IT - розробок, контролю якості та аналізу послуг з доданою вартістю, наданих в різноманітих галузях. Наші кваліфіковані робітники спеціалізуються в ринку споживчих товарів тривалого користування, товарів повсякденного попиту, торгівлі по Інтернету та роздрібної реалізації товарів. Вони постійно поліпшують і раціоналізують нашу логістичну систему, тим самим максимально збільшують Вашу прибуток і зменшують витрати.

 

FIEGE Puurs II є вірним партнером у спільному підприємстві з виробником спецтехніки Doosan, і надає такі послуги, як оренда складських приміщень, допомога в оформленні митних декларацій та проходження відповідних адміністративних процедур, а також система доставки запасних частин, комплектуючих, нової і б / у спецтехніки, яка охоплює всю Європу. Ми завжди можемо застосувати наші ексклюзивні знання та досвід для подальшого розвитку новітніх логістичних концепцій і запропонувати нові рішення всім нашим клієнтам, мінімізувавши їх ризики і витрати.

 

+ C25FIEGE Antwerp розташована прямо в зоні порту Антверпена і має вже понад 140 років досвіду ведення безперебійних і швидких логістичних операцій, як на європейському континенті, так і у всіх куточках світу, незалежно від типу перевезеного вантажу. Чи то морські, авіа, чи інші види перевезень, компанія + C25FIEGE Antwerp завжди однаково добре виконує свої логістичні зобов'язаннями, включно із оформленням всієї необхідної митної документації, та паперів, необхідних для експорту вантажів. Ми спеціалізуємося на імпорті товарів з країн далекосхідного регіону, в чому нам багато в чому допомагає місцеві відділення компанії ФІГЕ і їх щотижневі поставки вантажів з Гонконгу, Шанхаю і Токіо. З тих пір, як в Європі були скасовані митний контроль і внутрішні кордони між державами-членами ЄС в 1993 році, філія компанії ФІГЕ в м. Антверпен стала однією з найперших, яка почала надавати послуги фіскального агента для іноземних імпортерів. Крім того, компанія ФІГЕ в Бельгії отримала комплексний сертифікат типу AEO (авторизований економічний оператор), який підтверджує, що наша компанія є відповідальним і законослухняним суб'єктом митних правовідносин.

 

ФІГЕ в м. Вавр є перевалочним центром, що працює за принципом крос-докінгу (процес приймання і відвантаження товарів і вантажів через склад безпосередньо, без розміщення в зоні довготривалого зберігання) і в системі «Доставка до Дому» компанії ФІГЕ.

 

Ludo Langen

Business Development Director

FIEGE North-West Europe

Koning Leopoldlaan 5
2870 Puurs

Belgium 
Tel.: +32 52 3811 11
Fax: +31 75 6501 690
Web: http://www.fiege.be/
E-Mail: